Güzel bir kutuya koca dünyayı sığdırabilirsiniz. Anılarla, umutlarla, hüzünlerle, neşeyle…

Dekoratif ahşap bir kutunun içine gül yaprakları koyabilirsiniz. Bir mektup, içten bir not yerleştirebilirsiniz. Güzel bir kutuyu çikolatayla doldurup şımartabilirsiniz birisini. Takılarınızı yerleştirebilirsiniz. Asla atmayacağınız, atmaya kıyamayacağınız bir şeyi içinde saklayabilirsiniz. Veya sadece dekoratif bir obje olarak değerlendirebilirsiniz.

Özgün, hoş bir ahşap kutu içine düşünemeyeceğiniz kadar çok anlam sığdırabilir.


Ahşap kutular farklı amaçlarla kullanılabilir

Ahşap kutular, hediye kutusu olarak, takı-mücevher kutusu olarak, çikolata kutusu olarak, dekorasyon ürünleri olarak farklı şekillerde değerlendirilebilirler.

Şık bir ahşap kutu, hangi tarzda olursa olsun dekorasyonunuza renk ve farklılık katacaktır. Salonlarda, oturma odalarında, antrelerde, yatak odalarında kısacası evinizin her köşesinde şık ahşap kutulardan dekoratif ürünler olarak yararlanabilirsiniz.


Lal Dekoratif'te harika tasarım kutular var

Biz de çeşitli şekil ve renklerdeki şık ahşap kutuları tasarım biblolarla birleştirerek yeni bir fikri hayata geçirdik. Kendi başına çok zarif ürünler olan ahşap kutular, güzel ve estetik biblolarla birleştiğinde daha da etkileyici ve orijinal bir hale geliyorlar.

Özgün ve estetik dekoratif ürünler ve hediye seçenekleri arayanlar için biblolu kutular başta olmak üzere Lal Dekoratif’in tüm ahşap kutularını tavsiye ediyoruz.


Sevgiyle kalın.