El işi ahşap ürünler

Doğala yakın olduğumuz ölçüde kendimizi huzurlu hissederiz. Ahşabı sevme nedenimiz de tam olarak budur aslında. Ahşap hem çok değerli malzemedir hem de yaşattığını hissiyat başka hiçbir şeye benzemez. Kokusu, renk çeşitliliği, sağlamlığı, doğallığı ile ahşap tasarımcılar için muhteşem bir malzemedir.

El işi ahşap ürünler yapan ustaların elleri ahşaba her dokunduğunda çok özel bir ürün ve eşsiz bir tasarım ortaya çıkar. Çünkü her bir ahşap ürün, zanaatkarın kendi sanatsal imzası olarak var olur. Bu noktada ustanın en değerli ekipmanı da şüphesiz elleridir.  Zamanın ve mekanın ruhuna uygun bir tasarım için işlenen ahşap bir ürün her yönüyle özel ve değerli olur.

Ahşap özeldir.

Ahşap hem kendi başına hem de başka malzemelerle birleştirilerek değerlendirilebilir ve her iki durumda da ortaya şık, zarif ürünler çıkar. Mobilyalarda veya inşaatlarda olduğu kadar küçük dekoratif objelerde ve hediyelik eşyalarda da ahşabın özel bir yeri vardır. 

Lal Dekoratif olarak biz de başta ayaklı sunumluklar, sunum tahtaları, sunum sehpaları gibi sunum gereçleri olmak üzere, dekoratif kutularda, tepsilerde ve pek çok dekoratif hediyelik üründe ahşap kullanıyor ve ahşabı çok seviyoruz.

Evlerinizde, ofislerinizde dekorasyonunuza doğallık katmak ve doğallığın şıklığını yakalamak için siz de ahşap ürünler tercih edebilirsiniz.

Sağlıkla kalın.


Paula adlı kişinin Pexels'daki fotoğrafı