Pirinç eşyalar, bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların işlenmesiyle yapılır. Pirinç  sanata dönüştüğünde, ışıl ışıl, estetik ve harikulade dekorasyon ürünleri ortaya çıkar.

Pirinç ürünler her şeyden önce çok güzel bir renge sahiptir. Pşirincin mukavemeti iyidir, bakırdan daha sağlamdır ve darbelere dayanıklıdır. Aşınmalara uzun süre dayanır.


Güzellik alaşımıdır pirinç…

Metal para, madalya, mermi kovanı, bilgisayar soketleri, müzik aletleri, ışıklandırma aksesuarları gibi çok çeşitli alanlarda pirinçten istifade edilir. Pirincin en yaygın biçimde değerlendirildiği bir başka alan da dekoratif eşyalardır .

Pirinç dekorasyon  ürünleri hem ülkemizde hem de tüm dünyada büyük ilgi görmektedir. Dekoratif objeler olarak pirinç ürünler şık ,estetik ve ışıltılı ürünlerdir.


Dekorasyonunuzda pirinç ürünlerle ışıltıyı yakalamak için Laldeko

Siz de evlerinizde, iş yerlerinizde pirinç güzelliklere yer vermek isterseniz, sitemizdeki pirinç güzelliklere göz atabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

%100 pirinçten el dökümü ürünlerimiz arasında pirinç şamdanlar, pirinç mum söndürücüler, pirinç tepsi ve sunumluklar, pirinç sehpalar, pirinç askılıklar, pirinç şövaleler, pirinç tabak ve sunumluklar, pirinç biblolar ve çok daha fazlası yer alıyor…