Menu
Your Cart

Antep İşi Tepsiler

Antep İşi Tepsiler

Marka: Lal Dekoratif Model: TEP42
Otantik ve çok zarif bir tasarım ürün.Antep İşi Nakışlı Oymalı Dekoratif TepsiEl boyamasıdır. Geleneksel ipek Antep işi nakış ve halat ile dekore edilmiş ve camla kaplanmıştır. Çok özel bir tasarım üründür.32cmX32cmX8cm.Sunumlarınıza güzellik katacak bir dekoratif tepsi. ..
549,88TL
Vergiler Hariç:466,00TL
Marka: Lal Dekoratif Model: TEPSİ-5
Bu tepsi Antep'in en özgün ve güzel nakışından yapıldı. El emeği, göz nuru bir sunum tepsisi. Zarif, şık...Antep işi Nakışlı Pembe Dekoratif Ahşap TepsiEl boyaması, nakışlı, ahşap tepsi. Geleneksel ipek Antep nakışı ve halat ile dekore edildi ve camla kaplandı.İpek nakış tarih boyunca yörenin en öz..
549,88TL
Vergiler Hariç:466,00TL
El Boyama Ahşap Oymalı Altın Eskitme Tek Kişilik Zümrüt Yeşili Sunum Tepsisi El Boyama Ahşap Oymalı Altın Eskitme Tek Kişilik Zümrüt Yeşili Sunum Tepsisi
Yeni Geldi
Marka: Laldeko Model: ll0800002
Ahşap oymalı tek kişilik tepsiEl boyamasıZümrüt yeşili üzerine altın varak eskitmeUzunluk 16,5cm Genişlik: 29cm Yükseklik:6 cm Derinlik: 2 cm..
200,00TL
Vergiler Hariç:169,49TL
Zümrüt Yeşili Antep İşi Nakışlı Dekoratif Tepsi Zümrüt Yeşili Antep İşi Nakışlı Dekoratif Tepsi
Yeni Geldi
Marka: Laldeko Model: ant77
Ahşap tepsi zümrüt yeşili boyanmış, üzerine gold eskitmeler yapılmıştır. El boyamasıdır. Geleneksel Antep nakışı eklenmiş; üzerine cam uygulanmış ve halatla dekore edilmiştir. Çok özel bir sunum gericidir. çeyizlerinize, sunumlarınıza renk katar. 29x39x8cm..
550,00TL
Vergiler Hariç:466,10TL
Marka: Lal Dekoratif Model: TEPSİ-3
Otantik ve çok zarif bir tasarım ürün.Antep İşi Nakışlı Dokulu Dekoratif Ahşap TepsiEl boyaması, nakışlı, ahşap tepsi. Geleneksel ipek Antep nakışı ve halat ile dekore edildi ve camla kaplandı.İpek nakış tarih boyunca yörenin en özel el işleri arasında yer almıştır. Bir başka yerde bulamayacağ..
549,88TL
Vergiler Hariç:466,00TL
Marka: Lal Dekoratif Model: TEPSİ-6
Otantik ve çok zarif bir tasarım ürün.Antep İşi Nakışlı Gold Ahşap TepsiEl boyaması, nakışlı, ahşap tepsi. Geleneksel ipek Antep nakışı ve halat ile dekore edildi ve camla kaplandı.İpek nakış tarih boyunca yörenin en özel el işleri arasında yer almış ve çok ilgi görmüştür. Bir başka yerde b..
549,88TL
Vergiler Hariç:466,00TL
Marka: Lal Dekoratif Model: TEPSİ-4
Antep işi nakışlar çok özeldir. Bu tepsi de çok özel, otantik ve çok zarif...Antep İşi Nakışlı Kahverengi  Dekoratif Ahşap TepsiEl boyaması, nakışlı, ahşap tepsi. Geleneksel ipek Antep nakışı ve halat ile dekore edildi ve camla kaplandı.İpek nakış tarih boyunca yörenin en özel el işleri arasın..
549,88TL
Vergiler Hariç:466,00TL
Marka: Lal Dekoratif Model: TEPSİ-2
Otantik, özel, zarif bir tasarım tepsi. Antep İşi Nakışlı Lacivert Dekoratif Ahşap TepsiEl boyaması, nakışlı, ahşap tepsi. Geleneksel ipek Antep nakışı ve halat ile dekore edildi ve camla kaplanmıştır.Çok estetik ve özel bir tepsidir.Antep işi nakış tarih boyunca yörenin en özel el işleri aras..
549,88TL
Vergiler Hariç:466,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)